Image Map
---
---
---
Cennik

Oferta turystyczna  | Oferta narciarska


  Ceny biletów w kasach w Kuźnicachkasprowy-cennik.png

Ceny biletów onlineKupując bilet w sklepie on-line klient wchodzi na ustaloną godzinę - bez kolejki.

Opłata rezerwacyjna przy zakupie on-line - 10 zł do każdego biletu pojedynczego.

Uwagi do cennika:

Przejazd darmowy przysługuje:
• Dzieciom do 4 lat.

Ulgi przysługują:
• Dzieciom do 10 lat.
• Dzieciom i młodzieży szkolnej na podstawie ważnej legitymacji szkolnej.
• Studentom do 26 roku życia na podstawie ważnej polskiej legitymacji studenckiej, legitymacji ISIC oraz EURO 26.

• Osobom po 65 roku życia za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek
• Opiekunom grup szkolnych (1 opiekun na 10 podopiecznych)

Przewodnikom prowadzącym grupy przysługuje bilet dla przewodnika w cenie 30zł.

Rabat dla członków PTTK

Dla członków PTTK udzielany jest rabat  wysokości 10% na przejazdy góra, góra-dół lub dół. Podstawą do otrzymania rabatu jest "Legitymacja - Karta Rabatowa PTTK", której ważność potwierdzona jest znaczkiem. 

Informacje użyteczne:

Kasa w Kuźnicach prowadzi sprzedaż tylko na dzień bieżący, bezpośrednio przed odjazdem kolei. Przy czym wszystkie osoby, dla których nabywane są bilety, muszą znajdować się bezpośrednio przed kasą. Po zakupie biletów następuje odprawa pasażerska i przejście na peron do odjazdu.

Istnieje możliwość płatności kartą płatniczą.
• Na każdym bilecie widnieje informacja o ważności biletu.
• Bilety na zjazd koleją linową z Kasprowego Wierchu można nabyć tylko w kasie stacji górnej w miarę wolnych miejsc.
• Pierwszeństwo w zjeździe mają osoby posiadające bilet powrotny (tzn. do góry i w dół).
• Przewidywany czas pobytu na Kasprowym Wierchu przy zakupie biletów powrotnych wynosi ok. 1 godz. 40 min. (tzn. jeśli, wjazd godz. 8:00, to zjazd godz. 10:00; przejazd koleją ok. 20 min.).
• Na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego nie można wwozić psów oraz innych zwierząt.
• W cenę biletu wliczony jest bilet wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego, ważny w dniu zakupu biletu na KL Kasprowy Wierch.

* Prezentowany cennik, oferty specjalne oraz promocje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Cen_Ski_Kas.jpg

Uwagi do cennika:  
Darmowe przejazdy przysługują:
• Dzieciom do 4 lat.

Ulgi na skipassy przysługują:
• Dzieciom od 5 do 15 roku życia.
• Osobom powyżej 65 roku życia za okazaniem dokumentu stwierdzającego wiek

W SEZONIE 2014/2015 SKIPASS UMOŻLIWIA WIELOKROTNY PRZEJAZD KOLEJĄ LINOWĄ KASPROWY WIERCH ORAZ JAZDĘ NA KOLEJACH KRZESEŁKOWYCH GĄSIENICOWA I GORYCZKOWA BEZ OGRANICZEŃ.

W CHWILI BRAKU WARUNKÓW NARCIARSKICH NA TRASIE GORYCZKOWEJ LUB NA NARTOSTRADZIE DO KUŹNIC SKIPASS OBOWIĄZUJE RÓWNIEŻ NA ZJAZD KOLEJĄ LINOWĄ Z  KASPROWEGO WIERCHU.

SKIPASS UPOWAŻNIA RÓWNIEŻ DO KORZYSTANIA Z TRASY SLALOMOWEJ NA GĄSIENICOWEJ WRAZ Z POMIAREM CZASU

Informacje użyteczne:

Ski pass - działa w określonym czasie i ważny jest dla jednej osoby i umożliwia przejazd KL Kasprowy Wierch, kolejami krzesełkowymi  w Kotle Gąsienicowym i Goryczkowym . Każda osoba powinna posiadać własny ski pass. Korzystanie przez kilka osób z jednego ski passu lub przez osoby nie upoważnione do ulgi prowadzi do utraty karty z możliwością zabronienia dalszej jazdy.

Ski pass rodzinny - działa w określonym czasie i ważny jest dla rodziny, w skład której wchodzą dwie osoby dorosłe i co najmniej jedno dziecko w wieku do 15 lat, max 4 dzieci 2,3 i 4 dziecko płaci 50% wartości ski passu ulgowego. Każda osoba powinna posiadać własny ski pass. Korzystanie przez kilka osób z jednego ski passu lub przez nie upoważnione do ulgi osoby prowadzi do utraty karty z możliwością zabronienia dalszej jazdy.

- Ski passy sprzedawane są na nośnikach : papierowym (za które nie pobierana jest kaucja) lub kartach zbliżeniowych.- Koszt karty zbliżeniowej wynosi 15 zł i nie podlega zwrotowi.- Skipass jest identyfikowalny z Użytkownikiem, który po raz pierwszy użył go, poprzez kamery zainstalowane na bramkach z czytnikami. Przy każdym następnym przejściu następuje weryfikacja pierwszego zapisu z kamer. W przypadku niezgodności Użytkownika następuje zablokowanie ski passu przez obsługę kolei.- Ski passy uszkodzone mechanicznie  przez klienta nie podlegają zwrotowi ani wymianie.- Zgubienie ski passu proszę niezwłocznie zgłosić obsłudze kolei.

 Zwroty:

W przypadku nie kursowania kolei zwrot w 100%, w miejscu i formie dokonania zakupu Ski passu.
Ski pass podlega zwrotowi tylko i wyłącznie w następujących przypadkach:

a. przy czynnych wszystkich trasach narciarskich wraz nartostradą nastąpiło wstrzymanie ruchu jednocześnie wszystkich kolei linowych tj: Kasprowy Wierch, Gąsienicowa i Goryczkowa, gdy przerwa ciągła w okresie ważności ski passu była dłuższa niż 1 godzina                     

b. w przypadku  nieczynnej nartostrady do Kuźnic nastąpiło wstrzymanie ruchu kolei linowej Gąsienicowa i Goryczkowa, gdy przerwa ciągła w okresie ważności ski passu była dłuższa niż 1 godzina.

W sytuacjach wskazanych powyżej zwracana jest należność pomniejszona o cenę przejazdu KL Kasprowy Wierch tj. kwotę 40 zł przy skipassie normalnym i 35 zł przy skipassie ulgowym.

W przypadku skipassu rodzinnego zwrot należności proporcjonalnie do sprzedaży:

Osoby dorosłe zwrot pomniejszony o przejazd KL Kasprowy wierch – 40,00 zł, pierwsze dziecko -20% wartości przejazdu KL Kasprowy wierch tj. 28,00 zł, drugie, trzecie i czwarte dziecko -50% wartości tj. 17,50 zł.

Zwrot można dokonać w okresie do 30 dni od daty zakupu ski passa.Z tytułu niewykorzystania ski passu wielodniowego zwrotowi podlega tylko i wyłącznie kwota za dzień, w którym ski pass był nie wykorzystany, według zasad ujętych w pkt. 2. Zwrot taki może być realizowany po upływie okresu ważności ski passu. Jeżeli w okresie ważności ski passu wielodniowego koleje linowe były czynne, ski pass nie podlega zwrotowi.* Prezentowany cennik, oferty specjalne oraz promocje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego